Tartu Ülikooli IT-tudeng Karl Blum pärjati Microsoft Student Partnersi tiitliga

IT kolledzhi tudeng Kristjan Kongo toob tunnustusprogrammi eelistena välja võimaluse näha ise ja tutvustada ka teistele innovaatilisi lähenemisi Microsofti kõige uuemates toodetes ja tehnoloogiates. "Tänu programmile olen saanud uskumatult väärtusliku õppimisvõimaluse. Olla MSP - see on
lahe ja huvitav üheaegselt, sest MSP liikmel on võimalus olla seal, kus uuendused sünnivad. Viibida kasvõi näiteks maailma suurimal IT messil Tech Ed koos rohkem kui 3700 parima oma ala IT-spetsialistiga ning suhelda oma eeskujudega, on võrreldamatu kogemus."

Kõik MSP tiitlile kandideerinud tudengid tunnevad suurt huvi tehnoloogia ja Microsofti tarkvara vastu, samuti võtavad nad osa Eesti tudengiteühenduse Microsoft User Groupi (MUG.ee) tegevusest. Autasud antakse välja Tartus ja Tallinnas toimuvatel Microsofti tehnoloogiaõhtutel.

Järgmine võimalus kandideerida Microsoft Student Partneri tiitlile on 2007. aasta sügisel. Aktiivsetel MUG.ee liikmetel on võimalus ka õppeaasta kestel tiitel välja teenida.

Lisainfo: Andres Sirel, Microsoft Eesti arendusplatvormi konsultant, tel 667 9830, andres.sirel@microsoft.com

Liina Jürgen
TÜ avalikkussuhete peaspetsialist