Tartu Ülikooli jõulukaunistused on linna ilusaimad

"Tänavu oli konkursil osalejaid varasemast rohkem ning rõõmustas see, et linnakodanikud olid aktiivsed kenadest jõulukaunistustest teatama," ütles žürii esimees linnakunstnik Tiit Kaunissaare.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41291","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Jõulukaunistused on sel aastal Tartus rikkalikumad kui mullu. Ettevõtete ja asutuste kategoorias pälvis esikoha Tartu Ülikool. "Suursuguselt valgustatud ülikooli peahoone on õhtuse linna dominandiks ning väga kaunis on Von Bocki maja nurgalahendus," põhjendas Kaunissaare žürii otsust.

Kaunimate jõukaunistuste iga kategooria esimese koha omanik saab 3000, II koha omanik 2000 ja III koha saaja 1000 krooni väärtuses kaubakeskuse kinkekaarte. 500-kroonised kinkekaardid saavad äramärgitud.

Kauneimaid jõulukaunistusi autasustatakse 27. detsembril Raekoja saalis koos Aasta teo konkursi võitjate autasustamisega.

Lisainfo: linnakunstnik Tiit Kaunissaare, tel 7361 243, 5326 9542