Tartu ülikooli kammerkoor otsib oma ridadesse uusi lauljaid

Tahad laulda ühes erilises kooris? Kooris, mis lihtsalt ei laula vaid kellel on rääkida ka oma lugu? Kooris, kus lauljad ja dirigent ei ole pelgalt inimesed, kellega koos proovis ja lavalaudadel käia vaid kellega läheks lauldes kas või maailma lõppu? Kui jah, siis on Tartu ülikooli kammerkoor täiesti kindlalt ainuõige valik.

Kui soovid astuda koori ridadesse, siis valmista ette üks laul vabal valikul ning sea sammud Tartu ülikooli peahoone suunas. Ette saab laulda 14. ja 21. septembril kell 16.30-18.00 Tartu ülikooli peahoones auditooriumis 027.

Tartu ülikooli kammerkoor on alustamas oma 46. hooaega. Selja taha on jäänud ääretult põnev juubelihooaeg ning koor on valmis vastu astuma uutele tegudele. Koori on ees ootamas kaunis muusika nii Eesti kui välismaiste heliloojate sulest, esmaklassiline dirigent Triin, kaasahaaravad ja hingestatud kontserdid, tore ja kirev seltskond, lõbusad kooripeod ja üllatused. Aga see ei ole veel kõik – nimelt on kooril sel aastal ainulaadne võimalus laulda suisa kahe dirigendi käe all – septembrist jaanuarini on koori külalisdirigendiks Lodewijk van der Ree!

Täpsema teave ja muud ettelaulmisajad:
dirigent Triin Koch 527 1105,
triin.koch@mail.com