Tartu ülikooli karjääripäev kutsub vilistlasi oma ettevõtteid tutvustama

Juba teist aastat korraldab Tartu ülikool karjääripäeva, kuhu on oodatud osalema ka kõik vilistlased. Karjääripäeval osalemine on hea võimalus tutvustada oma ettevõtet või luua ja täiendada oma tööalast võrgustikku – nii praktika- ja tööhuviliste tudengite kui ka koostöövalmis TÜ teadlaste ja õppejõududega.

Karjääripäev annab hea ülevaate homsest tööjõust, sest karjääripäevale on uudistama tulemas erinevate valdkondade üliõpilased, kes peatselt tööturule sisenemas. See on hea võimalus luua tutvust potentsiaalse uue töötajaga ning leppida kokku edasisi kohtumisi praktika- või töövestlusteks.

Ootame ettevõtteid ja organisatsioone osalema karjäärimessil ning huvilistel on võimalus oma ettevõtet tutvustada ka eraldi töötoas. Töötoa broneerimise tähtaeg on 20. veebruar 2014.

Karjääripäev toimub 14. märtsil 2014 Dorpati konverentsikeskuses.

Päevakava ja osalejatega tutvumiseks külasta karjääripäeva kodulehte.

Huvi korral palume võtta ühendust kirjutades aadressile careerday@ut.ee.

Teele Arak
Tartu Ülikooli vilistlastegevuse koordinaator