Tartu Ülikooli külastab Belgia suursaadik Eestis

TÜ rektoriga kohtub suursaadik esmaspäeval. Teda saadavad Valloonia ja pealinn Brüsseli regioonide majandus- ja kommertsnõunik André Villers, nõuniku assistent Anita Martin ning TÜ Belgia lektor Clotilde Beckand.

Tegemist on värske suursaadiku tutvumisvisiidiga ning konkreetseid teemasid pole kohtumiseks paika pandud.

Teisipäeval külastab hr Nicolaas Buyck ka tehnoloogiainstituuti, kus on ette nähtud kohtumine direktor Erik Puuraga (pildil). Ühes kaubandusnõuniku, hr Villers’ga üritatakse välja selgitada koostöövõimalusi instituudiga. Samal päeval kohtub saadik ka lektor Beckand’i tudengitega.

Suursaadik Buyck külastab oma Tartu-visiidil ka Balti Kaitsekolledžit, Riigikohut, Tartu linnavalitsust, Teadus-ja Haridusministeeriumi ning Maaülikooli.

Lisainfo: Liina Altvee, Belgia suursaatkond, tel 6 274 100, Liina.Altvee@diplobel.fed.be

Karin Volmer
pressiesindaja