Tartu ülikooli külastab Euroopa molekulaarbioloogia laboratooriumi asedirektor

Homme, 7. mail on Tartu ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudis külas Euroopa molekulaarbioloogia laboratooriumi (EMBL) asedirektor dr Silke Schumacher.

Kell 10-11 räägib dr Schumacher Riia 23b suures auditooriumis EMBL tänastest arengutest ning paljudest suurepärastest võimalustest, mida EMBL pakub nii teaduslike platvormide, laialdaste uurimisvõimaluste kui ka mitmel tasemel treeningprogrammide kaudu Euroopa teadlastele ja kraadiõppuritele.

Jutuks tulevad ka viimased teadusuudised EMBL-ist. „Soovitan kõigil kuulama tulla, eriti aga noorematel teadlastel ja selleks pürgijatel, sest üle-Euroopalise organisatsioonina, sarnaselt CERN-ile, on EMBL-i pakutavate võimaluste spekter tõesti lai,“ kutsub TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudi juhataja professor Toivo Maimets kõiki huvilisi üritusel osalema.

Lisainfo: Toivo Maimets, TÜ molekulaar- ja rakubioloogia instituudi juhataja, tel: 527 7002, e-post: toivo.maimets@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja