Tartu Ülikooli meistrivõistlused avas tenniseturniir

Naiste võistlustel osutus parimaks kehakultuuriteadukonna III kursuse tudeng Maarja Värv, kes finaalis alistas tulemusega 6:2, 6:1 haridusteaduskonnas õppiva Kaja Freimanni. Kolmanda koha saavutas Karin Küttis majandusteaduskonnast.

Meeste turniiril võidutses mullune finalist Ott Raidla sotsiaalteaduskonnast, kes mängis finaalis tulemusega 6:2, 6:1 üle majandusteaduskonna tudengi Mikk Tarase. Ka pronks kuulus meeste arvestuses majandusteaduskonnale - selle võitis Juhan Luik.

Tartu Ülikooli meistrivõistlused jätkuvad pühapäeval, 9. novembril, kui peetakse naiste ja meeste võrkpalliturniirid. Sügissemestril on kavas veel korvpall (23. november) ning saalijalgpall (7. detsember).

Kevadsemestril on kavandatud Tartu Ülikooli meistrivõistlused saalihokis, sulgpallis ning kergjõustikus nii sise- kui välistingimustes.