Tartu Ülikooli õigusteaduskond kutsub ühinguõiguse kaasuste lahendamise veebiseminarile

Tartu Ülikooli õigusteaduskond korraldab veebruaris ühinguõiguse kaasuste lahendamise veebiseminari, mille eesmärk on anda kaasusõppe kaudu ülevaade Riigikohtu ja madalama astme kohtute uuemast ühinguõiguslikust praktikast.

Koolitus on mõeldud eelkõige juristidele, advokaatidele, notaritele, kohtunikuabidele ja kohtutäituritele, kuid oodatud on kõik huvilised, kes soovivad selles õigusvaldkonnas oma teadmisi täiendada.

„Koolituse võlu on see, et just sellel koolitusel saab läbi kaasuste lahendamise tundma õppida  ühinguõiguse uuemat kohtupraktikat,“ ütles õigusteaduskonna täiendusõppe programmijuht Mari-Liis Lipstok. „Samuti orienteerub koolitusel osalenu äriühingu otsuste tegemise ja nende vaidlustamise õiguslikes probleemides, mis on praktilises elus tekkinud,“ lisas ta.

Koolitus toimub 5. veebruaril kella 10.00–13.15 Zoomi keskkonnas.

Koolitajad on

• Tartu Ülikooli õigusteaduskonna äriõiguse kaasprofessor ja ühinguõiguse ekspert Andres Vutt;
  • Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tsiviilõiguse lektor, Riigikohtu tsiviilkolleegiumi nõunik ja ühinguõiguse ekspert Margit Vutt.

Koolituse hind on 90 eurot (sh käibemaks). Koolitusel osalemise tasu tuleb maksta arve alusel pärast registreerumist. Arve väljastatakse registreerimisel antud andmete alusel.

Koolitusele saab registreeruda 4. veebruarini. Registreerunutele saadetakse osalemiseks veebilink.

Registreeru koolitusele.

Lisateave: Aive Suik, konverentsikorralduse ja välissuhtluse spetsialist, 737 5386, aive.suik@ut.ee