Tartu ülikooli Pärnu kolledžis arendatakse 48 tunniga uusi teenuseid

7.-9. märtsil toimub TÜ Pärnu kolledžis juba kolmandat aastat rahvusvaheline teenuste arendamise üritus „Pärnu Service Jam“. Loomenädalavahetusel loovad Pärnu kolledži tudengid ja teised huvilised üheaegselt tuhandete inimestega üle maailma 48 tunni jooksul uusi teenuseid.

„Global Service Jam ei ole järjekordne heade mõtete veeretamise koht. Vähem juttu, rohkem tegusid – ehk teeme näpud mullaseks ja loome päriselt uusi teenuseid,“ sõnas ürituse eestvedaja, TÜ Pärnu kolledži rahvusvahelise turunduse spetsialist Taavi Tamm.

Teenuste arendusnädalavahetuse eesmärk on luua 48 tunni jooksul uus teenus alustades ideest kuni teenuse prototüübi esitamiseni. „Teenuse loomise teema antakse ette rahvusvahelise korraldajate meeskonna poolt,“ täpsustas Tamm.

Eelmisel aastal loodi TÜ Pärnu kolledžis kuus omanäolist teenust. Näiteks pööras projekt „ÖkoBugs“ tähelepanu maailma rahvastiku arvule ja toiduvarude vähenemisele ning seeläbi loodi teenus, mille eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust putuktoidust.

Projektiga „Letsgo“ loodi aga teenuseidee, mis võimaldab mõttekaaslaste, sõprade puudumisel liituda toreda üritustesarjaga, kus uusi tutvusi sobitada ja silmaringi avardada.

Tutvu lähemalt eelmisel aastal loodud projektidega siin.

Lisainfo: Taavi Tamm, TÜ Pärnu kolledži turunduse spetsialist, tel: 5750 3031, e-post: Taavi.Tamm@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja