Tartu ülikooli rektor võõrustas Rio olümpiasportlasi

12. septembril võõrustas Tartu ülikooli rektor professor Volli Kalm Ülikooli kohvikus Rio olümpiasportlasi ja nende treenereid.

„Mul oli suur rõõm kaasa elada TÜ akadeemilise spordiklubi sportlaste esinemisele ja saavutustele Rio olümpial. Nende sportlikud tulemused on innustuseks väga paljudele. Eriliselt tähtsaks pean eeskuju, mida nad näitavad Tartu ülikooli üliõpilaste ja akadeemilise spordiklubi sportlastele,“ ütles rektor Kalm.

Rektori vastuvõtule olid kutsutud

400 m tõkkejooksja Rasmus Mägi,
seitsmevõistleja Grit Šadeiko,
pikamaajooksjad Lily Luik, Liina Luik ja Leila Luik,
keskmaajooksja Tiidrek Nurme,
vibulaskja Laura Nurmsalu ja
400 m tõkkejooksja Jaak-Heinrich Jagor.

Lily Luik saavutas naiste maratonil 97. ja Leila Luik 114. koha, meeste maratonil sai 63. koha Tiidrek Nurme. Meeste 400 meetri tõkkejooksul võitles Rasmus Mägi välja 6. koha.

Treeneritest
Anne Mägi,
Taivo Mägi,
Mehis Viru,
Aune Varik ja
Harry Lemberg.

Tervitusega esinesid lisaks rektorile ka ülikooli kantsler Andres Liinat ning Tartu abilinnapea Tiia Teppan.

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"2114235","attributes":{"alt":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image"}}]]

Virge Tamme