TARTU ÜLIKOOLI ZOOLOOGIAMUUSEUMIS SAAB VAADATA ELUSAID ÄMBLIKKE

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41269","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Näitusel on väljas kirjandusest ja filmidest tuntud hiid-linnutapik (suurim ämblik maailmas), keiserskorpion (väga suur Aafrika skorpion) ja must lesk. Klaasterraariumid on ohutud ning loomi saab filmida ja pildistada 10–20 cm kauguselt. Ekspositsiooni täiendavad arvukad kirjeldused ja fotod, mis annavad põhjaliku ülevaate ämblike elust.

Täispilet näitusele maksab 45 krooni ning sooduspilet (õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele) maksab 35 krooni.

Zooloogiamuuseum on näituse ajal avatud kolmapäevast pühapäevani 11-18 ning näitus jääb avatuks kuni 26. novembrini 2006.

Lisainfo: Aivo Tamm, TÜ zooloogiamuuseumi kuraator, tel 511 1724

Liina Jürgen