Tartu ülikoolile on esmatähtis tagada akadeemilise pere töörahu

Et kaitsta ülikooli liikmete turvatunnet, peame ümber lükkama ülikooli tegevuse kajastamises korduvad faktivead. Lisaks on ülikool otsustanud uute asjaolude selgumisel algatada täiendav ülikoolisisene juurdlus ning selleks ajaks ajutiselt korraldada ümber kõnealuse professori labori juhatamist ning doktorantide juhendamist puudutav töö.

Faktid juhtumi kronoloogiast:

1)      Eesti Päevalehe tänase juhtkirja pealkiri oli: „Kui ahistajat edutatakse“. Sel ajal, kui vanemteadur professoriks valiti, ei olnud ülikoolile ahistamiskaebust veel esitatud. Professor valiti ametisse 29. novembri 2013 senati istungil. Doktorant esitas oma esimese kaebuse ülikooli personaliosakonnale 6. detsembril 2013. Selles pöördumises ei olnud veel seksuaalse ahistamise süüdistust, need detailid ilmnesid järgmises pöördumises 2014. aasta kevadel.

2)      Eesti Päevaleht väidab, et ülikool soovitas esimese pöördumise peale „psühholoogi konsultatsiooni, (…) kõik muu jäi sinnapaika“. Esimeses süüdistuses viitas doktorant häirivale psühholoogilisele õhkkonnale ning palus lahendusi töökeskkonna parandamiseks ja doktoritöö lõpetamiseks. Pakutud psühholoogiline nõustamine oli ühisel kohtumisel kokku lepitud ja sellega doktorant ka nõustus.

3)      Eesti Päevaleht väidab, et ülikooli juhtkond ei tutvunud ahistamist tõendavate materjalidega. Kaebuse lahendamine oli tõepoolest väga keeruline, kuna personaliosakonnal puudus 6 kuud võimalus ära kuulata teine osapool – doktorant soovis juhtumi lahendamisel täielikku konfidentsiaalsust. Alates kaebuse esitamisest 6. detsembril 2013 kuni töölepingu ülesütlemiseni 20. juunil 2014 tegi ülikool doktorandiga aga pidevat koostööd ning üritas leida sobivaid lahendusi. Juurdlus viidi läbi pärast töölepingu lõpetamist, siis tutvuti ka professori esitatud materjalidega ning juhiti instituudi juhi tähelepanu sellise tegevuse ebaseaduslikkusele ning lubamatusele ning personaliosakond palus instituudi juhil professorile selgelt märku anda, et samalaadsed eksimused maksavad talle järgmisel korral ametikoha.

4)      EPL väitis, et „hagi surve viis kokkuleppeni“. Kokkuleppele minek oli doktorandi ja tema advokaadi initsiatiiv algusest peale, ülikool ei survestanud seda, nagu väitis EPL. Doktorant ja tema advokaat pöördusid ülikooli poole 15. jaanuaril 2016. Hagi projekt saadeti ülikoolile tutvumiseks koos kaaskirjaga, kus doktorandi esindaja avaldas soovi lahendada asi kohtuväliselt ning sõlmida kompromiss. Nii doktorant kui ülikool teadsid, et doktorandi võimalikud nõuded ülikooli vastu olid selleks hetkeks juba aegunud. Professorit puudutavasse lepingusse lisati klausel, et ülikoolil on õigus tulla küsimuse juurde tagasi uute oluliste asjaolude ilmnemisel.

Nende faktide, eile õhtul ja täna toimunud kohtumiste, sh rektori ja professori praeguste doktorantidega, ning tänase Eesti Päevalehe artikli ja juhtlõigu valguses (mis avab meile seni teadmata 10 aasta taguse juhtumi, mille asjaolude väljaselgitamiseks vajame rohkem aega, kui eile meile antud 5 tundi) alustab ülikool täiendava juurdluse ning korraldab selleks ajaks ümber ka professori töö labori juhi ja doktorantide juhendajana.

Tartu ülikooli rektor Volli Kalm: „Meile on praegu esmatähtis taastata ülikooli liikmete töörahu ja turvatunne ning soovime juhtumi uurimise käigus avada ka sisulise debati üliõpilaste ja töötajatega, kas praegused võimalused enda õigusi ja huve kaitsta on piisavad ning mis hetkest alates peaks ülikool reguleerima erasuhteid.“

„Mistahes ahistamine, diskrimineerimine või ebavõrdne kohtlemine ülikoolis ei ole aktsepteeritav ja ülikool suhtub sellesse täie tõsidusega,“ lisas Kalm.

Esimeste sammudena on juba kohtutud professori tänaste doktorantidega ja üliõpilasesindusega ning plaanis on kohtumised töötajatega erinevates ringides, et teemat avatult käsitleda.

Mistahes ahistamise, diskrimineerimise või ebavõrdse kohtlemise juhtudel on tegutsemisviis ülikoolis selge ja ühene. Ülikoolil on praeguseks olemas võrdse kohtlemise juhend, mille alusel tegeletakse kõikide võrdse kohtlemise probleemidega.

Lisainfo: Tartu ülikooli rektor Volli Kalm, rektor@ut.ee, 737 5600