TARTU ÜLIKOOLIS TOIMUB FARMAATSIAHARIDUSE KVALITEEDILE PÜHENDATUD KONVERENTS

Konverents toimub nelja sessioonina. Esimesel päeva põhiteemad on „Euroopa Liidu direktiivid ja eriala vastastikune tunnustamine” ja „Kvaliteedi kindlustamisest akrediteerimiseni”. Teisel päeval arutletakse, kas farmaatsiaõpe vajab sõltumatut akrediteerimist ja kuidas parandada farmaatsiahariduse kvaliteeti.

Prominentsematest esinejatest kõneleb Euroopa Liidu Farmaatsia Grupi (PGEU) tegevjuht Ivana Silva PGEU tegevuse perspektiividest ja Alexander Florence Londoni Ülikoolist käsitleb farmaatsiahariduse kvaliteedi parandamist teaduse ja praktika ühendamise kaudu.

Lisaks suulistele ettekannetele on välja pandud postrid, mis kajastavad farmaatsiaõppe akrediteerimise süsteemi ja senist praktikat erinevates Euroopa riikides. Konverents organiseeritakse koostöös Euroopa Farmaatsiateaduskondade Assotsiatsiooni (EAFP) ja Eesti Akadeemilise Farmaatsia Seltsiga (EAFS).

Konverentsi kava: /ARFA/EAFP/

INFO: prof Peep Veski, tel 737 5288, peep.veski@ut.ee