TARTU ÜLIKOOLIS TOIMUB KOOLINOORTE INFORMAATIKAOLÜMPIAADI LÕPPVOOR

Laupäeval, 19. veebruaril kell 11.30 toimub ülikooli füüsikahoones lõppvooru avamine ja seejärel suunduvad 65 õpilast arvutiklassidesse, kus 5 tunni jooksul tuleb koostada programmid, mis leiavad lahenduse etteantud 3 ülesandele.
Pühapäeva hommikul toimub lahenduste testimine ja võitjad kuulutatakse välja kell 15 algaval pidulikul lõpetamisel TÜ Ajaloo Muuseumi valges saalis.

Lisaks võitjatele selguvad need, kes jätkavad võistlust kohtadele Eesti võistkonda nii aprillis Soomes toimuvale Balti olümpiaadile kui ka rahvusvahelisele informaatikaolümpiaadile, mis toimub augustis Poolas.
Lõppvooru kutsumise aluseks olid õpilaste tulemused eelvoorudes, mis toimusid detsembris ja jaanuaris.

Olümpiaadide korraldamist ja võistkondade osalemist rahvusvahelistel võistlustel toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfot informaatikaolümpiaadide kohta saab aadressilt: http://www.ttkool.ut.ee/comp.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht