Toomas Hendrik Ilves avab konverentsi "E-health – integration of IT and medicine"

Eesti arstiteadusüliõpilaste selts ja MUG Estonia kutsuvad kõiki 13.–15. septembrini toimuvale rahvusvahelisele tudengikonverentsile "E-health – integration of IT and medicine". See on võimalus saada põnevaid teadmisi IT ja meditsiini ühendamisest Eestis ja teistes riikides, samuti on see hea võimalus unistada paremast tulevikust.

Konverentsi patroon Eesti president Toomas Hendrik Ilves on oma 7.05.2012 kõnes öelnud: "Tervishoid on võrreldes teiste valdkondadega IT-lahenduste juurutamisel 10 aastat maha jäänud. Samas tuginedes teiste valdkondade kogemusele, võib öelda, et infotehnoloogia võib täiesti muuta ja täiendada meie praegust lähenemist. Juurutades erinevaid IT-lahendusi nii ennetavas meditsiinis kui ravis, suudame parandada lisaks patsientide heaolule tervishoiusüsteemi üldisemalt." President peab konverentsi avaloengu.

Loengud toimuvad Linkbergi auditooriumis (Puusepa 8) ja matemaatika ja informaatika teaduskonna hoones (Liivi 2). Täpsema ajakavaga on võimalik tutvuda kodulehel.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja