TÜ akadeemiline naiskoor alustab hooaega etendusega

Tartu Ülikooli akadeemiline naiskoor alustab uut hooaega nõidusliku etendusega "Jakob, oh Jakob" - esinetakse pühapäeval, 4. septembril kell 19 Tallinnas Põhuteatris ning 9. septembril kell 22 festivali "Draama 2011" raames ülikooli kirikus (Jakobi 1).

"Jakob, oh Jakob" on etendus naiseksolemisest - maguskibe kompott meeletust armumisest, igatsusest ja hällilauludest, kuid ka leinava ema nuukseist ja vanatüdruku kirstuklopsimisest. Kõlavad Ester Mägi, Veljo Tormise, Alo Ritsingu jt heliloojate laulud.

Esivanemate mälestused, aga ka enda kogemused annavad Tartu Ülikooli Akadeemilise Naiskoori neiud edasi nii sõna, muusika, valguse kui ka liikumisega.

Dirigeerib Triin Koch, etenduse on lavastanud Anne Türnpu. Etenduse piletid on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas.

Lisainfo:
Kristi Kuningas, 50 98 626, kristi.kuningas@gmail.com ja Kristiina Pruul, 555 73 450, pruulkristiina@mail.com

Anneli Miljan
TÜ pressiesindaja