TÜ aulas toimub avatud ülikooli uue õppeaasta avaaktus

Aktusel esinevad tervitustega Tartu abilinnapea Karin Jaanson, ajakirja Akadeemia peatoimetaja Toomas Kiho ning avatud ülikooli õigusteaduse eriala magistriõppe üliõpilane Ivo Kappet.

Selleaastast vastuvõttu hindab TÜ avatud ülikooli tasemeõppe koordinaator Ene Küüner veidi suuremaks, kui oli eelmisel aastal: "Avatud ülikooli õppesse tulijate arv näitab viimastel aastatel tõusutendentsi, seda nii bakalaureuse- kui ka magistriõppe osas. Sel õppeaastal on vastuvõetuid üle paarisaja rohkem kui eelmisel aastal."

Avatud ülikooli õppes õpib kokku ligi 70 õppekava alusel pea 6000 üliõpilast ehk iga kolmas Tartu Ülikooli üliõpilane. Sel õppeaastal võeti avatud ülikooli erinevatele õppeastmetele vastu üle 1500 uue üliõpilase.

Avaaktust on võimalik jälgida ka Interneti vahendusel: http://video.ut.ee.

Lisainfo: TÜ avatud ülikoli tasemeõppe koordinaator Ene Küüner, tel 737 5200.

Ande Etti
TÜ pressiesindaja