TÜ avaldab jooksvalt vastuvõetute nimekirju

Alates 14. juulist avaldab Tartu Ülikool jooksvalt esimesi vastuvõetute nimekirju. Sissesaanute nimesid saab vaadata sisseastumise infosüsteemist (SAIS).

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"38441","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Kõigepealt selguvad vastuvõetud õppekavadel, kus ei toimu sisseastumiseksameid ning kuhu ei ole kandideerinud välisüliõpilaskandidaate.

TÜ vastuvõtu peaspetsialist Kaja Karo kinnitas, et üliõpilaskandidaadid, kes on sisse saanud mitmesse kõrgkooli, ei pea muretsema, et ühte kooli antud õppimatuleku kinnitus kõik teised valikud tühistab. "Kehtima jääb viimasena langetatud otsus. Sellepärast ongi SAIS üks väga tore infosüsteem, et teave liigub kõrgkoolidevaheliselt," ütles Karo.

Veel tahab Kaja Karo tudengikandidaatidele südamele panna, et nad liialt vastuvõtutalituse telefoniliine ja postkaste ei ummistaks küsimustega, millal just nende õppekaval nimekirjad üles saavad. "Varuge kannatust ja hoidke lihtsalt SAISil silm peal."

Vastuvõetuid hakatakse märkima jooksvalt nii bakalaureuseõppes kui ka magistriõppes.

Vaata vastuvõetute nimekirju siit: https://www.sais.ee/avalik/et/ASTSD/et_pingeread_13.html

Kõik vastuvõetute nimekirjad selguvad 22. juulil. Õppimatuleku kinnitamise tähtaeg on 29. juuli, mil kahele õppekavale sissesaanud peavad tegema oma lõpliku valiku. Õppeteenuse osutamise lepingute sõlmimine riigieelarvevälistele kohtadele vastuvõetutega kestab 25. juulist kuni 5. augustini.

Lisainfo: Kaja Karo, TÜ vastuvõtu peaspetsialist, tel 737 6391, kaja.karo@ut.ee

Anneli Miljan