TÜ AVATUD ÜLIKOOL OSALEB TÄISKASVANUD ÕPPIJA NÄDALA ÜRITUSTEL

Täiskasvanud õppija nädala raames jagatakse tunnustust aasta õppijale, aasta koolitajale, aasta koolitussõbralikumale organisatsioonile ning aasta koolitussõbralikumale omavalitsusele.
Tartu Ülikooli avatud ülikool osaleb täiskasvanud õppija nädalal 8. oktoobril kell 10 Tartu Lõunakeskuses toimuval perepäeval "Õpin kogu elu". Üritusel osalevad mitmesugused koolitusasutused, kes tutvustavad oma organisatsioone ning jagavad informatsiooni enesetäiendusvõimaluste kohta Tartus. Lisaks on väljas infostendid ja võimalik on vaadata koolitusfirmade tutvustusfilme. Huvilisi ootavad ka erinevad töötoad.

Tartu Ülikooli avatud ülikooli initsiatiivil toimub juba kolmandat aastat E-õppe päev. 12. oktoobril on võimalik võtta osa koolitusest "E-koolituse alused: ideest teostuseni". Alates 10. oktoobrist saavad huvilised tutvuda ka Eesti e-Ülikooli liikmeskõrgkoolide täienduskoolituspakkumistega, osaleda avalikel e-kursustel, võtta osa põnevast viktoriinist "E-teenused" ning teha palju muudki.

Täiskasvanud õppija nädala lõpetab 14. oktoobril rahvusooperis Estonia toimuv IX täiskasvanuhariduse foorum.
Lisainfot täiskasvanud õppija nädala kohta leiab aadressilt http://www.andras.ee

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht