TÜ AVATUD ÜLIKOOLIS JÄTKUB SISSEASTUMISDOKUMENTIDE VASTUVÕTT

Dokumente oodatakse TÜ kaugkoolituskeskuses (Lossi 24), TÜ majandusteaduskonnas õpetatavale erialale majandusteaduskonna dekanaadis (Narva mnt 4), TÜ Narva Kolledžis õpetatavatele erialadele Narva Kolledžis (Kerese 14), TÜ Pärnu Kolledžis õpetatavatele erialadele Pärnu Kolledžis (Ringi 35) ja TÜ Türi Kolledžis õpetatavale erialale Türi Kolledži õppehoones (Viljandi 13B). TÜ Õigusinstituudis õpetatavale erialale saab dokumente esitada Tallinnas Õigusinstituudis (Kaarli pst 3).

23. augustist toimub dokumentide vastuvõtt Tartus õpetatavatele erialadele v. a majandusteadus ka Tartu Ülikooli esindustes Hiiumaal, Saaremaal, Jõhvis, Tallinnas, Türil ja Võrus ning Pärnu kolledžis.

Kandideerida võib kahele õppekavale, avaldustel tuleb märkida, kas tegu on esimese või teise eelistusega. Avalduste vormid asuvad aadressil /sisseastumine/info/avaldus .

Magistriõppe dokumentide vastuvõtt kestab samuti 27. augustini, dokumente võetakse vastu teaduskondade dekanaatides, filosoofia- ja sotsiaalteaduskonnas osakondades. Magistriõppes on dokumentide vastuvõtt lõppenud ajakirjanduse ja kommunikatsiooni osakonnas ning majandusteaduskonnas.

Tartu Ülikooli avatud ülikoolis on ka sel aastal riiklik koolitustellimus töötavatele õpetajatele: kokku 115 õppekohta bakalaureuseõppes, 25 õppekohta õpetajakoolituse aastal ja 32 kohta magistriõppes.

Leane Morits
TÜ avalikkussuhete spetsialist

INFO: TÜ kaugkoolituskeskuse spetsialist Kaja Karo, tel 737 5201, /sisseastumine