TÜ AVATUD ÜLIKOOLIS JÄTKUB ÜLIÕPILASTE VASTUVÕTT

Kandideerida võib kahel riigieelarvelisel ja kahel riigieelarvevälisel õppekaval, kuid avaldustel tuleb märkida, kas õppekava on esimene või teine eelistus. Avalduste vormid asuvad aadressil /oo/sisseastumine/avalduste_vormidning dokumente võetakse vastu tööpäeviti kell 10-16 kuni 29. augustini.
Sisseastumisdokumente oodatakse TÜ kaugkoolituskeskuses (Lossi 24), õigusteaduskonnas õpetatavale erialale õigusteaduskonna õppehoones (Näituse 20),
TÜ Narva Kolledžis õpetatavatele erialadele Narva kolledžis (Kerese 14), TÜ Pärnu Kolledžis õpetatavatele erialadele Pärnu kolledžis (Ringi 35) ja TÜ Türi Kolledžis õpetatavale erialale Türi kolledži õppehoones (Viljandi 13B).
TÜ Õigusinstituudis õpetatavale erialale saab dokumente esitada Tallinnas Õigusinstituudis (Kaarli pst 3).
21.augustist toimub dokumentide vastuvõtt ka Tartu Ülikooli esindustes Hiiumaal, Saaremaal, Jõhvis, Tallinnas, Türil ja Võrus. Täpsem info esinduste vastuvõtuaegade kohta asub aadressil /uksused/Regionaal/index.php?lnk=kontakt.

Magistriõppe dokumentide vastuvõtt kestab 25. augustini, dokumente võetakse vastu teaduskondade dekanaatides, filosoofia- ja sotsiaalteaduskonnas osakondades. Sisseastumiseksamid bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppesse toimuvad 1. kuni 10. septembrini. Sisseastumiseksamite plaan on välja pandud ülikooli veebiaadressil /av/tase/eksamid.
Tartu Ülikooli avatud ülikoolis on ka sel aastal riiklik koolitustellimus töötavatele õpetajatele: kokku 109 õppekohta bakalaureuseõppes, 26 õppekohta õpetajakoolituse aastal ja 25 kohta magistriõppes.

Lisainfot Tartu Ülikooli avatud ülikooli sisseastumise kohta saab aadressilt /av/tase/vvinfo.

Illari Lään
TÜ pressinõunik