TÜ BIOLOOGIA-GEOGRAAFIATEADUSKONNA DEKAANIKS VALITI TAGASI PROF TÕNU MEIDLA

121 valimiskogu liikmest oli kohal 80 ning prof Tõnu Meidla poolt hääletas 75 valimiskogu liiget. Tõnu Meidla kandidatuuri seadis üles prof Olevi Kull.

Tõnu Meidla on sündinud 1959. aastal Tartus. Ta lõpetas kiitusega Tartu Ülikooli bioloogia-geograafiateaduskonna geoloogina 1982. aastal ning alates 1990. aastast on ta geoloogia- ja mineraloogiakandidaat (kaitsnud Eesti NSV Teaduste Akadeemia Geoloogia Instituudis). 2000. aastal valiti Tõnu Meidla Tartu Ülikooli paleontoloogia ja stratigraafia korraliseks professoriks. Tema uurimisvaldkondadeks on paleontoloogia, ostrakoodide süstemaatika, paleökoloogia, stratigraafia, ordoviitsiumi paleogeograafia ja isotoopuuringud.

INFO: bioloogia-geograafiateaduskonna dekanaadi juhataja Virve Käärik, tel 737 5848

Liina Jürgen
TÜ avalikkussuhete peaspetsialist