TÜ Euroopa Kolledži raamatukogu kolis uutesse ruumidesse

Raamatukogu varamu moodustab erialane Euroopa Liidu temaatikaga seonduv – politoloogia ja avaliku halduse, majandus- ja õigusteaduse, sotsioloogia, sotsiaalpoliitika, EL ajaloo ja uurimismetoodika kirjandus.

"Kolledži magistriprogrammide tarbeks spetsiaalselt kogutud raamatud on kindlasti abiks ka teiste teaduskondade tudengitele-magistrandidele, kes Euroopa Liidu teemadel lõputöid koostavad," kutsus Euroopa Kolledži direktor Kristiina Tõnnisson raamatukogu kasutama.

Raamatukogu on avatud esmaspäevast reedeni kell 9-12 ja 13-16 kõikidele ülikooli tudengitele ja õppejõududele, laenutada saab ülikooli raamatukogu lugejapileti või ID-kaardi alusel.

Raamatuvaramu on peamiselt võõrkeelne ja valdavalt ainueksemplaarne, raamatute kataloog on nähtav Eesti teadusraamatukogude ühises andmebaasis ESTER. Vt. http://ester.utlib.ee.

Kuni 1.märstini (k.a.) saab raamatuid tagastada viivisevabalt.

Lisainfo: Janika Vana, TÜ Euroopa Kolledži vastutav sekretär, tel 737 5645, janika.vana@ut.ee

Karin Volmer
pressiesindaja