TÜ hullude ideede labor loeb esimesi tibusid

Kolmapäeval, 6. juunil võtab Tartu ülikoolis tegutsev ideelabor kokku esimese hooaja ja näitab tulemusi.

Märtsi alguses tegutsemist alustanud TÜ ideelabor on keskkond, kus tudengite meeskondadel aidatakse 11 nädala jooksul arendada põnevaid ja pööraseid valdkonnaüleseid ideid.

Ideelabori juhi Kalev Kaarna sõnul on meeskondadel esimese 11 nädala jooksul valminud muu-hulgas kolmanda põlvkonna taimekasvatudkeskkond, aju taastusravi mängud, nutigiid Maanteemuuseumile ja QR-kood rõivaste ostmise lihtsustamiseks veebist. "Parimad ja teostatavaimad lahendused saavad sügisel ka rahalised auhinnad," kinnitas Kaarna.

Üritusel saabki ülevaate töösseläinud ideedest ja valminud prototüüpidest ning läbiviidud eksperimentidest. Lisaks antakse ülevaade sellest, mida uut ja põnevat ideelaboril tudengitele sel sügisel välja on pakkuda, seega on esitlusele oodatud just üliõpilased, kel huvi labori tegemistest osa võtta.

Esimese hooaja kokkuvõte toimub TÜ tehnoloogiainsituudis (Nooruse 1, Tartu) 6. juunil algusega kell 15.30. Registreerunud saavad osa ka kohvist ja koogist. Registreeruda saab aadressil: bit.ly/6juuni2012.

Rohkem infot: http://ut.ee/ideelabor

Lisainfo: Kalev Kaarna, ideelabori juht, tel 5341 6194, kalev.kaarna@ut.ee