TÜ loodusmuuseum kutsub imetajatega lähemalt tuttavaks saama

8. detsembril kell 12 toimub AHHAA keskuse lektooriumisaalis Tartu Ülikooli loodusmuuseumi huvipäev „Eesti imetajad“.

Vahur Sepa eestvedamisel tuleb huvipäeval juttu Eestis elavatest imetajatest, nende eluviisidest ja ökoloogiast. Osalejatele näidatakse ka nahkasid, koljusid ja sarvi. Huvipäev on tasuta ja seda toetavad SA Keskkonnainvesteeringute Keskus ning Teaduskeskus AHHAA.

Kuna TÜ loodusmuuseumi ekspositsioon on hetkel renoveerimiseks suletud, siis on osa sellest näituse „Luukered läksid rändama“ raames külastajatele vaatamiseks välja pandud AHHAA keskuses. Näitusel saab uudistada suurte imetajate luustikke ning peagi lisandub rannikul, metsas ja pargis elavate lindude ja nende pesade väljapanek.

8. detsembri huvipäeval osalejad saavad ürituse lõppedes külastada soodushinnaga AHHAA keskuses eksponeeritud TÜ loodusmuuseumi väljapanekuid ja kogu teaduskeskust.

Rohkem infot leiad: TÜ Loodusmuuseumi kodulehelt või küsi loodusmuuseum@ut.ee tel: 737 60 76.

Olete oodatud!

Virge Tamme