TÜ majandusteaduskond korraldab rahvusvahelise juhtimiskonverentsi

"Eestis on kuidagi nii, et rakenduslik ja teoreetiline juhtimine käivad väga eri suundades – teoreetikud väidavad ühte asja ja praktikud teist. Meie üritame selle konverentsiga anda koha, kus nad kokku saaks," rääkis konverentsi vajalikkusest 4. aprillil ettekandega esinev prof Maaja Vadi (pildil).

Konverentsi eesmärk on anda ülevaade juhtimise aktuaalsetest uurimisteemadest, arendada rahvusvahelist koostöövõrgustikku ning soodustada praktikute, teadlaste ja tudengite koostööd.

Kahepäevasel üritusel esinevad ettekannetega nii juhtivad majandusteoreetikud kui ka praktikud. Ettekanded teevad paljude seas näiteks Baltika Grupi peadirektor Meelis Milder, Alar Tamming AS-st Tavid, Vanemuise teatri finantsjuht Toomas Peterson ja Eesti Vabaõhumuuseumi direktor Merike Lang. Koostööpartneri, Innovatsiooniaasta kui koostööpartneri poolt on peaesinejaks Aune Past.

Lisaks esinevad konverentsil väliskülalised Itaalia, Kanada, Rootsi, Sloveenia, Läti ja Leedu ülikoolidest.

Konverentsil tulevad ettekandele teemad organisatsiooni/ettevõtte arengu juhtimisest, finantsjuhtimisest, turundusest, juhtimisarvestusest, rahvusvahelisest ja innovatsiooni juhtimisest.

Konverents toimub Dorpati konverentsikeskuses, töö käib paralleelselt eesti- ja ingliskeelsetes sessioonides. Ürituse koostööpartneriteks on Innovatsiooniaasta, TÜ raamatupood ja Saint Gobain Klaas.

Konverentsi info ja kava: http://www.majandus.ut.ee/mgtconf_est/

Lisainfo: Kadri Karma, konverentsi sekretär, tel 55674685, MgtConf@majandus.ut.ee

Karin Volmer
pressiesindaja