TÜ MAJANDUSTEADUSKONNA DEKAANIKS VALITI PROF TOOMAS HALDMA

Prof Haldma sõnul andis talle julguse dekaaniks kandideerida kolleegide toetus, sest teaduskonna juhtimine ja arendamine on eelkõige meeskonnatöö, kus ühiselt saab ellu rakendada valmiva teaduskonna arengukava.

Toomas Haldma on sündinud 1957. aastal Tartus. Ta lõpetas Tartu Riikliku Ülikooli 1981. aastal majandusküberneetika erialal cum laude. Majanduskandidaadi väitekirja kaitses ta 1987. aastal Moskva Lomonossovi Riiklikus Ülikoolis. 2003. aastast on Haldma Tartu Ülikooli majandusarvestuse professor.

Toomas Haldma esitasid dekaani kandidaadiks professorid Jüri Sepp, Urmas Varblane, Tiiu Paas ja Mart Sõrg majandusteaduskonnast. Toomas Haldma teatas oma nõustumisest kandideerida 6. septembril 2005.
Tartu Ülikooli majandusteaduskonna eelmine dekaan prof Jüri Sepp juhtis teaduskonda 9 aastat.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht