TÜ nõustamiskeskus ootab üliõpilasi nõustamisele raamatukokku

Alates sellest nädalast ootab Tartu Ülikooli õppeosakonna nõustamiskeskus kõikide õppeastmete üliõpilasi oma uutesse ruumidesse TÜ raamatukogus.
Nõustajad aitavad üliõpilastel läbi mõelda õpingute ja karjääriga seotud teemad ning koostada teadmiste ja oskuste arendamiseks isikliku arengukava.
Nõustamiskeskuse jaoks on oluline jõuda iga üliõpilasteni. Arvestades, et raamatukogu on tudengite jaoks üks olulisemaid sõlmpunkte, on üliõpilasnõustajad end sisse seadnud just seal. Peale nõuannete õppekorralduse ja karjääri teemadel jagavad keskuse töötajad infot koolituste ja seminaride kohta.
Nõustamiskeskuse töötajad aitavad koos tuutorite ehk üliõpilasest nõustajatega nii eesti- kui ka ingliskeelseid tudengeid. Nõustajate poole tasub pöörduda esimesel võimalusel, et ülikooliõpingute alguses koostatud kava saaks edukalt ellu viidud või vajaduse korral õigel ajal muudetud.
Nõustamiskeskuse eesmärk on pakkuda kvaliteetset, erapooletut, konfidentsiaalset, asjakohast ja kõigile üliõpilastele kättesaadavat nõustamisteenust.
Rohkem teavet nõustamiskeskuse kohta on veebilehel www.ut.ee/noustamiskeskus.

Lisateave:
Kristel Mikkor, TÜ õppeosakonna juhataja, 737 5508, kristel.mikkor@ut.ee
Marko Ojakivi, TÜ õppeosakonna turundusspetsialist, 737 6209, marko.ojakivi@ut.ee
Mari-Liis Pintson
pressinõunik