TÜ Sihtasutus kuulutas välja teise eestikeelse terminoloogia sihtstipendiumi konkursi

Eestikeelse terminoloogia sihtstipendiumile saavad kandideerida kõigi avalik-õiguslike kõrgkoolide üliõpilased ja õppejõud ning teadustöötajad, kelle õppe- või uurimisvaldkond on seotud eestikeelse terminoloogia ja selle arendamisega või kes arendavad eestikeelset terminoloogiat oma mis tahes eriala doktoritöö osana.

Sihtasutuse juhatatuse liige Ruth Kotsar toonitab, et stipendium ei ole mõeldud ainult keeleteadlastele, vaid erinevate erialade eestikeelse terminoloogia arendajatele.

Stipendiumide arvu ja suuruse otsustab stipendiumi komisjon pärast taotluste laekumist.

Lisaks eeltoodule tuletab sihtasutus meelde, et vaid loetud nädalad on jäänud Eesti suurima, Ernst Jaaksoni stipendiumi konkursi lõpuni.

Lisainfo: TÜ Sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar, tel 521 6820, ruth.kotsar@ut.ee

Anneli Maaring
TÜ pressiesindaja