TÜ TEHNOLOOGIAINSTITUUDIS TOIMUB TEHNOLOOGIAPÄEV

Tehnoloogiapäeval algusega kell 11.00 tutvustavad oma tegevust TÜ Tehnoloogiainstituudi arenduskeskused ja laborid. Saab kuulata ettekandeid arukate materjalide ja seadmete, tarkvaraagentide ja inimest mõjutavate molekulide saamise, transgeensete hiirte valmistamise ning biojäätmete kompleksse töötlemise kohta.

Kaasa saab lüüa kinobussi multifilmi töötoas ning teaduskeskuse AHHAA mootorite töötoas. Peale selle saab vaadata teadusbussi Suur Vanker füüsikateatrit, moodsa reoveepuhasti mudelit ning näha, mida suudavad teha tänapäevased robotid.

Tehnoloogiapäeva lõpetab pidulik autasustamine, kus Tartu Ülikool ja Eesti Maaülikool kuulutavad välja konkursside "Parim leiutis", "Parim spin-off-firma" ning "Parim uuendusmeelne koostööpartner" võitjad. Sihtasutus Archimedes kuulutab välja NETSi ettevõtlusprogrammi 2006 äriideede konkursi võitjad.

Üritus saab teoks projekti Tartu Spinno 2 raames ning on tasuta.
Üksikasjalik programm on kättesaadav aadressil www.tuit.ut.ee/TP

INFO: Ulvi Tiirik, tel 737 4800, ulvi.tiirik@ut.ee

Liina Jürgen