TÜ Tehnoloogiainstituut võõrustab Riigikogu liikmeid

"See on väga tore, et maavalitsus sellist üritust korraldab ja et Riigikogu liikmed siiajõuavad ja tahavad tulla," sõnas TÜ Tehnoloogiainstituudi direktor Erik Puura, kes tutvustab saadikuile instituudi tegevust.

Riigikogu liikmetest külastavad Tartumaad Ene Ergma, Enn Eesmaa, Peeter Tulviste, Villu Reiljan, Helmer Jõgi, Maret Merisaar ja Heljo Pikhof. Lisaks saadikutele tulevad visiidile ka Ene Ergma nõunik Anneli Entson ning Riigikogu infonõunik Helle Ruusing.

Peale TÜ Tehnoloogiainstituudi külastatakse ka Eesti Maaülikooli, Metec Gruppi, Tartu Kutsehariduskeskust, SA Tartu Teadusparki ning Ahhaa teaduskeskust.

Visiidi eesmärgiks on tutvustada Tartumaad kui väga head kohta ettevõtluse ja innovatsiooni kasvulavana.

Karin Volmer
pressiesindaja