TÜ töötaja tuli fitnessis maailmakarika võitjaks

Nädalavahetusel Tallinnas toimunud MM kulturismis, fitnessis ja bodyfitnessis tõi au ka Tartu Ülikoolile - meie elukestva õppe keskuse täiendusõppe programmijuht Esta Pilt pälvis naiste Athletic Fitnessi klassis esikoha!

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"37849","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]Teise koha sai norralanna Aslaug Lia Pettersen ja kolmandaks tuli Helena Forsén Rootsist. Naiste bodyfitnessi absoluutseks meistriks krooniti Olga Muntian Ukrainast.

MMi finaalidesse jõudis kokku neli eestlast, kellest Taavi Koovit krooniti ka maailmameistriks ning Ott Kiivikas võitis kulturismi Open klassis maailmakarika.

Kokku võttis võistlustest osa 120 sportlast 35 riigist, millest kaugeimateks paikadeks oli teiste hulgas Jaapan, Austraalia jaLõuna-Aafrika.