TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia direktorina jätkab Anzori Barkalaja

[[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"39760","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]27. aprillil hääletas TÜ Viljandi kultuuriakadeemia nõukogu ja nõunike kogu liikmetest koosnev valimiskogu ametisse tagasi akadeemia senise direktori Anzori Barkalaja.

Oma ettekandes visioonist kultuuriakadeemia arengus pidas Barkalaja oluliseks nii rahvusvahelise tunnustuse saavutamist kui akadeemia regionaalset tähtsust. Eesootava viie ametiaasta jooksul loodab direktor avada nii uusi magistri- kui doktoriõppekavasid, arendada akadeemia õppekeskkonda, tõsta õppetöö kvaliteeti ning jätkata elukestva õppe teemadega.

Kolmandat valimisperioodi alustav Anzori Barkalaja oli direktori kohale ainus kandidaat. Valimiskogu otsus saadetakse kinnitamiseks Tartu Ülikooli rektorile.

Lisainfo:
Eve Põldsaar, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia personalijuht, tel 435 5235, mob 529 6563, e-post eve.poldsaar@kultuur.edu.ee

Mehis Tuisk
Tartu Ülikooli pressiesindaja