TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kutsub noori muusikuid konkursile "Muusikatriaad 2010"

Muusikatriaad on omasuguste seas ainulaadne kolm päeva vältav muusikasündmuste sari, mille tähtsamaks osaks on kujunenud ainulaadne konkurss, kuhu on oodatud osalema kõigi muusikainstrumentide õppijad ning lauljad.

Konkursi põhinõudmisteks on esitada soololugu ning oma seade eesti pärimusmuusikast, lisavõimaluseks on omaloomingu ettekandmine.

Konkursi eelvoorus osalemiseks tuleb saata demo salvestatud lugudega TÜ Viljandi Kultuuriakadeemiasse märgusõnaga "Muusikatriaad" hiljemalt 22. märtsiks.

"Muusikatriaad 2010" toimub 21.-23. aprillil Viljandi maakonnas ja linnas. Lisaks konkursile toimub 21. aprillil Jaani Kirikus kultuuriakadeemia muusikaosakonna õppejõudude kontsert, kus musitseeritakse lastekodu heaks. 23. aprillil annavad kultuuriakadeemia muusikaosakonna tudengid kontserdi lastekodu lastele.

Muusikatriaad alustas 1993. aastal Levimuusika päevade nime all ning toimub sel aastal 18. korda. Algideest pakkuda koolisisest võistumängimist Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaüliõpilastele, on välja kasvanud suur avalik ettevõtmine Viljandimaal, mille põhieesmärk on tagada noortele muusikutele eneseväljendamise ning proovilepanemise võimalus.

Täpsemad tingimusedMuusikatriaadi koduleheküljelt http://kultuur.edu.ee/muusikatriaad/

Lisainfo:
Kadri Roht, Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia projektikoordinaator, tel 43 55 254, e-post kadriroht@kultuur.edu.ee.
Kristine Liiva, avalike suhete juht, TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia, tel 514 5843, e-post kristine@kultuur.edu.ee

Mehis Tuisk
pressiesindaja