TÜ Viljandi kultuuriakadeemia saab 60-aastaseks

Laupäeval, 19. mail tähistab VKA 60. sünnipäeva vilistlaspäevaga, kuhu on oodatud kõik kooli vilistlased ning endised ja praegused töötajad.

Ugala teatris toimub pidulik kontsertaktus, kus astuvad üles tänased tudengid ja värsked vilistlased, osta saab kooli meeneid ja raamatuid, fotograaf jäädvustab kauneid hetki. Lisaks toimuvad vilistlaspäeval erinevad näitused, osakondade ja erialade vilistlaste kokkusaamised, erinevate kultuuriakadeemia hoonete külastused ning kireva programmiga Piduõhtu koos Estraadiraadio ja Kaire Vilgatsiga.

Kogu info vilistlaspäeva kohta ja registreerimine kuni 15. maini aadressil http://www.kultuur.edu.ee/vilistlaspaev või e-posti aadressil juubel@kultuur.edu.ee või telefonil 435 5260.

Akadeemia eelkäijaks loetakse 1952. aastal asutatud Tallinna Kultuurharidusala Kooli ja sealt edasi juba erineva nimetustega, kuid alati märksõna "kultuur" kandvaid õppeasutusi – Tallinna Kultuurharidustöö Kool, Viljandi Kultuurharidustöö Kool, Viljandi Kultuurikool, Viljandi Kultuurikolledž ja Viljandi Kultuuriakadeemia.

Lisainfo: www.kultuur.edu.ee/vilistlaspaev ja telefonil 435 5260.

Signe Susi
TÜ VKA kommunikatsiooni- ja projektitalituse juhataja
tel 53 483 947, 435 5260
signe.susi@kultuur.edu.ee