ÜLIKOOL KORRALDAB BOLOGNA PROTSESSI TEAVITUSSEMINARI

Seminari eesmärk on tutvustada uusimaid arenguid kõrghariduse rahvusvahelistumises nii Eestis kui Euroopas ja sellega seonduvaid rahastamisvõimalusi. "Rahvusvahelistumine on üks ülikooli olulisematest prioriteetidest, mistõttu sellega seonduvad laiemad arengud ja rahastamisvõimalused võiksid väga paljudele huvi pakkuda," ütles seminari üks korraldaja, TÜ avatud ülikooli keskuse juhataja Aune Valk.

Seminar algab teisipäeval kell 9.15 Tartu Ülikooli õppeprorektori professor Birute Klaasi tervitusega. Heli Aru Haridus- ja teadusministeeriumist räägib Eesti kõrghariduse rahvusvahelistumise strateegiast, Rait Toompere SA Archimedes tutvustab mobiilsustoetusi uues Euroopa integreeritud elukestva õppe programmis ja Katrin Kiisler selgitab välisdoktorantide toetusskeeme ja erinevaid õppekavu.

Seminari lõpetavad Tartu Ülikooli õppeosakonna juhtaja Siret Rutiku ja rahvusvahelise õppe peaspetsialist Ülle Tensing, kes räägivad rahvusvahelistumisest Tartu Ülikoolis.

Lisainfo: Aune Valk, TÜ avatud ülikooli keskuse juhataja, tel 737 6203

Liina Jürgen