Ülikooli külastab Leedu Šiauliai ülikooli delegatsioon

Neljapäeval, 5. aprillil võõrustab Tartu Ülikool külalisi Leedust, Šiauliai ülikoolist. Kavas on ühisseminar ja kohtumine õppeprorektoriga.

Leedu delegatsiooni koosseisu kuuluvad Šiauliai ülikooli prorektor rahvusvaheliste suhete alal, prof Teodoras Tamošiūnas, sotsiaalteaduskonna dekaan Gintaras Saparnis, prodekaan Vilma Tubutiene ja teised kõrged ametnikud.

Külalised osalevad TÜ sotsiaal- ja haridusteaduskonna ja Šiuliai ülikooli sotsiaalteaduskonna korraldatud ühisseminaril „Transforming Higher Education in Europe: New Philosophy of Governance and Quality Guidelines“ (Euroopa kõrgharidus muutuste tuules: juhtimise ja kvaliteedi uus filosoofia). Juttu tuleb kõrghariduse reformimisest ja selle kvaliteedi tõstmisest nii Eesti, Leedu kui ka Euroopa näidetel.

Ülikoolidevahelisi koostöövõimalusi arutatakse Tartu Ülikooli õppeprorektori Martin Hallikuga.

Lisainfo: Karoliina Vilimaa-Pennarun, välissuhete spetsialist, tel 737 6164, karoliina.vilimaa-pennarun@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja