ÜLIKOOLIS TOIMUB RAHVUSVAHELINE AUTORIÕIGUSE SEMINAR

Seminari avasõnad lausub Tartu Ülikooli Tehnoloogiainstituudi direktor prof Mart Ustav. TÜ Õigusinstituudi intellektuaalse omandi õiguse prof Heiki Pisuke kõneleb seejärel autori ja ülikooli suhetest Eestis.
Ülikoolide tegevusest intellektuaalse omandi poliitika kujundamisel ja selle rahvusvahelisest koordineerimisest Zwolle Grupi näitel räägivad Suurbritannia ja Hollandi külalised. Fred Friend Suurbritanniast on Joint Information Systems Commitee (JISC) konsultant, Open Society Institute (OSI) nõunik ja University College London (UCL) audirektor. Wilma Mossink on Hollandi Avatud Ülikooli õigusosakonna juhataja ja SURF nõunik.

Ettekannetele järgnevad küsimused ja diskussioon. Seminar on kõikidele huvilistele tasuta.

Illari Lään
TÜ avalikkussuhete juht