UniTartu Ventures otsib investeerimisjuhti

Tartu Ülikoolis läinud aasta lõpus loodud ettevõte UniTartu Ventures OÜ otsib investeerimisjuhti. Ettevõtte kaudu hakatakse investeerima ülikooli teadlaste loodud intellektuaalomandit teadus- ja tehnoloogiamahukatesse ettevõtetesse.

Tartu Ülikooli üks eesmärk on olla Eesti nutika majanduse kiirendi ja osaleda aktiivselt uute kõrgtehnoloogiliste ettevõtete loomises. UniTartu Ventures OÜ loob uusi mooduseid ülikoolist võrsuva teaduspõhise ettevõtluse edendamiseks. Ettevõtte tulevasel juhil on harukordne võimalus olla osa uute teaduspõhiste ettevõtete eduloost, tundes Tartu Ülikooli mitmekesiste ja tipptasemel teadusprojektide seas ära investeerimisvõimalused ja leides neile kaasinvestorid. Ta saab jälgida teadusmahukate ettevõtete arengut ning nõustada ja toetada nende meeskondi.

Tutvu investeerimisjuhi rolli ja kandideerimise võimalustega ning loe UniTartu Venturesist lähemalt.