Valge klaveri fond

Kontsert on ühtlasi tänuüritus kõikidele ülikooli valge klaveri fondi annetajatele.
Tartu Ülikool tänab kõiki, kes on andnud oma panuse tipptasemel ja interpreetide vajadustele vastava esindusliku kontsertklaveri soetamiseks. [[{"type":"media","view_mode":"media_large","fid":"41307","attributes":{"alt":"","title":"","class":"media-image","typeof":"foaf:Image","wysiwyg":1}}]]

Kontserdi piletid on alates 16. veebruarist müügil Piletilevi müügipunktides. Pileti hind on 150 krooni, üliõpilastele, õpilastele ja pensionäridele 125 krooni.

Maineka firma Steinway & Sons valge täismõõdus kontsertklaver hakkab suurepärase akustikaga aulas rõõmustama ülikoolilinna auväärseid külalisi ja muusikasõpru. Klaveri ostmiseks korraldati riigihange, lepingu maksumus oli veidi enam kui 1,8 miljonit krooni.
Möödunud aasta märtsikuust on ülikooli valge klaveri heaks annetatud kolmandik vajaminevast summast ehk veidi üle 570 000 krooni.

Jätkuvalt saab teha annetusi valge klaveri fondi:

Arvelduskonto: 10102000234007 SEB
Saaja: Tartu Ülikool
Selgitusse kirjutada märgusõna "klaver"
ning annetaja isikukood ja kontaktandmed

Lisainfo: Kristel Seiler, tel 737 6131, kristel.seiler@ut.ee