Väliseesti külalisprofessor Jaan Valsiner annab kursuse semioosist pöördumatus ajas

Tartu Ülikooli väliseesti külalisprofessor Jaan Valsiner peab 2021/2022. õppeaastal ainekursuse semioosist pöördumatus ajas (FLSE.00.326). Sügissemestri seminaridele saab registreeruda 5. septembrini õppeinfosüsteemis.

Jaan Valsiner keskendub ingliskeelsel kursusel tähendusloome dünaamikale pöördumatus ajas, märgisüsteemides, looduses, kultuuris ja ühiskonnas. Seminarid toimuvad reedeti kl 14–16.

2021/2022. õppeaastal asub Tartu Ülikooli väliseesti külalisprofessori kohale Aalborgi Ülikooli kultuuripsühholoogia professor Jaan Valsiner. Ta on maailma üks juhtivamaid kultuuripsühholooge, kes on oma uurimistöös sidunud psühholoogia ja semiootika ning aidanud tutvustada Eesti teadust maailmas.