Vastuvõtuhooaeg avatud

Algas vastuvõtt TÜ ingliskeelsetele magistriõppekavadele. Dokumente saab esitada 16. aprillini ning tulemused selguvad juba 1. juuniks.

Seekord toimub vastuvõtt Tartu Ülikooli kaheksale ingliskeelsele magistriõppekavale enne eestikeelsete õppekavade suvist vastuvõtuperioodi. Sisseastumisdokumente saab esitada mugavalt läbi sisseastumise infosüsteemi (SAIS).

TÜ rahvusvahelise õppe peaspetsialisti  Ülle Tensingu sõnul on ingliskeelsed magistriõppekavad viimasel ajal ka eesti tudengite seas järjest populaarsust kogunud. „See on suurepärane võimalus saada lisaks tipptasemel haridusele välismaine õpikogemus Eestis, sest lisaks välisüliõpilastele ja õppekeelele annavad neile õppekavadele rahvusvahelise mõõtme ka välisõppejõud,“ ütles Tensing.

TÜ ingliskeelsed magistriõppekavad on ainulaadsed, sest sarnaseid õppekavasid meie lähiümbruses, peamiselt Euroopas, inglise keeles ei õpetata. Ühel populaarsemal, tarkavaratehnika õppekaval (Software Engineering), ootab sel aastal õppijaid kuni 50 tasuta õppekohta. Parimatele kandidaatidele on riigieelarvelised kohad ette nähtud ka teistel ingliskeelsetel õppekavadel.

Avalduste esitamise tähtaeg on 16. aprill, tulemused selguvad 1. juunil.

Rohkem infot: http://www.ut.ee/et/sisseastumine/ingliskeelsed-oppekavad

Lisainfo: Ülle Tensing, TÜ rahvusvahelise õppe peaspetsialist, , tel 737 5150, ulle.tensing@ut.ee

Anneli Miljan
Tartu Ülikooli pressiesindaja