Videokonkurss tudengitele

Üleskutse üliõpilastele: mis teeb Tartu Ülikoolist Sinu jaoks tippülikooli? Näita seda videoga!

Kas teadsid, et Tartu Ülikool on ainuke Baltimaade ülikooli, mis on maailma 3% parima ülikooli seas? Selle on paika pannud Times Higher Education, haridusteemaline ajakiri, mis koostab igal aastal edetabelit maailma parimatest ülikoolidest spetsiaalselt selleks väljatöötatud mudeli abil.

Times Higher Educationil on käimas 2012-13 õppeaasta edetabeli väljakuulutamise raames lühivideote konkurss, mis on suunatud just üliõpilastele. Konkursi peaauhind on iPad ja võimalus oma videot näha 2012-13 edetabelit tutvustavas üldvideos, mida näevad miljonid inimesed edetabeli kodulehel. Kõik videod lisatakse Times Higher Educationi Youtube’i kanalisse.

Video peab olema 10 sekundit pikk ja lõpetama lause “My university is world-class because…“ Video peab näitama meie ülikooli tugevusi – olgu nendeks õppekvaliteet, teadus, sport, sotsiaalne elu vms. Konkursi tähtaeg on 4. september 2012.

NB! Kõik konkursist huvitatud tudengid – palun ärge saatke videot otse Times Higher Educationile, vaid võtke ühendust Tartu Ülikooli esindajaga, kelle kontaktid leiate altpoolt. Tartu Ülikool on valmis video teostamisel ka abiks olema.

Täpsem informatsioon konkursi kodulehelt: http://www.timeshighereducation.co.uk/videocomp

Tartu Ülikooli esindaja: Eveli Soo, TÜ rahvusvahelise turunduse peaspetsialist, eveli.soo@ut.ee