Vilistlased on oodatud osalema mentorite projektis

Hea vilistlane – Sinu kogemus on väärtuslik sisend ettevõtlusega alustavale noorele inimesele.

Tartu ülikooli majandusteaduskonna eestvedamisel on loomisel ettevõtlusalaste kogemustega mentorite võrgustik. 2014. aasta kevadsemestril algavad taas erinevad ettevõtlusalased kursused, kus tudengid peavad 12 nädala jooksul jõudma äriideest prototüübini, mille osas on tõestatud nõudlus.

Otsime üliõpilastele erinevate valdkondade (IKT, biotehnoloogia, loomemajandus, väikeettevõtlus, sotsiaalne ettevõtlus) mentoreid. Pakume võimalust olla koos õppejõududega kaaslaseks ja teejuhiks noortele ettevõtjaks kujunemisel ning osaleda võrgustiku üritustel.

Mentorilt ootame innukust ja huvi nõustada üliõpilasi vastavalt koostöös kujunenud vajadusele. Tudengite meeskond võtab mentoriga ühendust, tutvustab oma äriideed, tegevusplaani ja ajakava ning lepib kokku suhtlemisvormi ja –sageduse. Tulemuslik koostöö eeldab 2-3 kohtumist ja kirjalikku suhtlemist.

Lisainfo: Leeni Uba, mentorlussuhete koordinaator, tel: 737 6339 , e-post: leeni.uba@ut.ee

Teele Arak
Tartu Ülikooli vilistlastegevuse koordinaator