Viljandis toimub konverents koolikultuurist

Konverents toimub 2006.a. käivitatud projekti "Huvijuht koolikultuuri kujundavas võrgustikus" raames.

Kultuurhariduse osakonna juhataja Urmo Reitavi sõnul on nii projekti kui konverentsi peaeesmärk arendada ja elavdada koolikultuuri kujundava võrgustiku tegevust ning määratleda huvijuhi roll selles. "Peaasjalikult tahtsime leida vastuseid küsimustele, mis üldse on koolikultuur ja milline on huvijuhi roll selle kujundamisel. Kaasatud olid peale huvijuhtide ka koolijuhid, õpetajad, õpilasomavalitsused, lapsevanemad ehk siis kõik, keda puudutab teema koolikultuur," lisas Reitav.

Konverentsil esitletakse projekti raames toimunud uuringu tulemusi kokkuvõtvat raamatut "Huvijuht koolikultuuri kujundavas võrgustikus."

Konverents toimub koostöös Eesti Huvijuhtide Liidu, Eesti Õpilasesinduste Liidu, Eesti Õpetajate Liidu, Eesti Koolijuhtide Ühenduse ja Eesti Lastevanemate Liiduga. Toetanud on Hasartmängumaksu Nõukogu.

Konverents algab 27. aprillil kell 11 Viljandi Kultuurimajas ning toimub TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 55. juubeli ja Tartu Ülikooli 375. aastapäeva raames.

Konverentsi programm: http://www.kultuur.edu.ee/219725

Lisainfo: Urmo Reitav, kultuurhariduse osakonna juhataja, tel 508 7890, urmo.reitav@ut.ee

Anneli Maaring
TÜ pressiesindaja