Concert | Universitas Tartuensis

Concert

Teadusteisipäev: „Komeedipüüduri“ kosmosemissioon

Seekordne teadusteisipäev on pühendatud „Komeedipüüduri“ (ingl Comet Interceptor) missioonile, mis aitab Eestil kosmoseajalugu teha. Külas on Tartu observatooriumi kosmosetehnoloogia vanemteadur Mihkel Pajusalu, kes vastutab „Komeedipüüduri“ põhiinstrumendi OPICu ehituse eest siinsamas Eestis.

Teadusteisipäev toimub 10. märtsil kell 18 ikka lokaalis nimega Barlova (Tähe 29, Tartu).

Science Tuesday: The Comet Interceptor Space Mission

This Science Tuesday is dedicated to the Comet Interceptor space mission, that will help Estonia make history. The main guest is Mihkel Pajusalu, Senior Research Fellow in Space Technology at Tartu Observatory, who is responsible for the development of the main instrument of the mission right here in Estonia.

The Science Tuesday will take place on March 10 at 6 PM at Barlova (Tähe 29, Tartu).

The ceremony and concert of the 102th Anniversary of the Republic of Estonia

Dear university employee

This is to invite you to the ceremony and concert dedicated to the 102st anniversary of the Republic of Estonia on Friday, 21 February at 14:00 in the University Assembly Hall.

Kristin Kuutma, Professor of Cultural Studies will deliver a speech “Anniversary and changing concepts”.

The Ernst Jaakson memorial scholarship, the Peeter Tulviste memorial scholarship and the decorations “100 semesters at the University of Tartu” are presented.

Konsert: Argyle keskkooli koori ja puhkpilliorkester Kanadast

Reedel, 20. märtsil algusega kell 18 toimub kontsert TÜ aulas.

Esinevad  Argyle keskkooli koor ja puhkpilliorkester  Kanadast, dirigendid Diana Chan, Frances Roberts , lisaks Mart Reiniku kooli muusikaklasside  koorid, dirigendid Imbi Pärtelpoeg, Tiiu Loite.

Kavas: H.Cable, A.Jutras, N.Taylor, R.Ford, C.Fellinger, S.Aglukark jt., V.Tormis.

Kontsert on tasuta.

Kammerkoor Kolm Lindu kontsert "Canticle of the Sun ", dirigent Mikk Üleoja

Laupäeval, 21. märtsil 2020.aastal algusega kell 19.00 toimub TÜ aulas  kontsert „Kammerkoor Kolm Lindu Canticle of the Sun”, dirigent Mikk Üleoja.

Piletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja 30 minutit enne kontserti kohapeal.

Sooduspiletid kuni 8/6  eurot müügil kuni 01.03.2020, pärast seda 10/7 eurot.

Kavas: Tõnu Kõrvits, Arvo Pärt, Pärt Uusberg.