Conference | Universitas Tartuensis

Conference

XXXII orientalistikapäevad 18.–19. septembril

Professor Tarmo Kulmari 70. sünnipäevale pühendatud XXXII orientalistikapäevad 18.–19. septembril

18. ja 19. septembril toimuvad traditsioonilised orientalistikapäevad, mis on seekord pühendatud Eesti Akadeemilise Orientaalseltsi aupresidendi professor Tarmo Kulmari 70. sünnipäevale.

XXXII orientalistikapäevad kannavad seekord pealkirja „Jumalad, inimesed, traditsioonid ja järjepidevus Ida kultuurides“. Konverents toimub ülikooli peahoone auditooriumis 139 (Veski auditooriumis) ja algab mõlemal päeval kell 11.15.

Public e-lecture "Black Holes and Gravitational Waves" (in English)

As a part of the online conference "Teleparallel Gravity Workshop in Tartu 2020" there will be a public popular level lecture on

Tuesday 16 June 2020 at 6:00 p.m. (GMT+3:00) where

Professor Emmanuel Saridakis (National Observatory of Athens, National Technical University of Athens, University of Science and Technology Hefei) speaks on the topic

"Black Holes and Gravitational Waves: A New window to look at the Universe"

VI Tartu Planeerimiskonverents 2020

VI Tartu Planeerimiskonverents toimub 5.-6. novembril 2020 Tartus Dorpati konverentsikeskuses. Konverentsi peateema on „Planeerimisõigus ja ruum – 25 aastat planeerimisseadust, 100 aastat põhiseadust“.

Planeerimisseaduse ja põhiseaduse juubeli puhul arutleme planeerimisõiguse ja planeerimisalase aruteluruumi kujunemise üle. 25-aastane peaks olema juba vastutustundlik täiskasvanu. Vaatame üksteisele otsa ja küsime, kui küpsed me ikkagi oleme?