Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna emeriitdotsendid | Universitas Tartuensis

Associate Professors emeritus, Faculty of Arts and Humanities

Kiira Allikmets Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) kiira.allikmets [ät] ut.ee
Paul Hagu Associate Professor emeritus cand (History) paul.hagu [ät] ut.ee
Svetlana Jevstratova Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) svetlana.jevstratova [ät] ut.ee
Reet Kasik Associate Professor emeritus PhD (Philology) reet.kasik [ät] ut.ee
Valve-Liivi Kingisepp Associate Professor emeritus
Juri Kudrjavtsev Associate Professor emeritus PhD (Russian Language) juri.kudrjavtsev [ät] ut.ee
Heino Liiv Associate Professor emeritus cand (Pedagogy)
Ellen Niit Associate Professor emeritus cand (Philology) 737 6512
ellen.niit [ät] ut.ee
Ülle Pärli Associate Professor emeritus cand (Philology) 516 7205
ulle.parli [ät] ut.ee
Anne Parmasto Associate Professor emeritus 5072 608 (5670)
anne.parmasto [ät] ut.ee
Tiia Pedastsaar Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) 5552 1583
tiia.pedastsaar [ät] ut.ee
Maia Rõigas Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) maia.roigas [ät] ut.ee
Peeter Roosimaa Associate Professor emeritus dr. theol. peeter.roosimaa [ät] ut.ee
Tõnu Seilenthal Associate Professor emeritus PhD (Finno-Ugric Languages) 737 5222
tonu.seilenthal [ät] ut.ee
Märt Tänava Associate Professor emeritus cand (History)
Nora Toots Associate Professor emeritus
Vilma Trummal Associate Professor emeritus
Eda Vaigla Associate Professor emeritus cand (Philology)
Jüri Valge Associate Professor emeritus cand (Philology) Küüni 3-222
juri.valge [ät] ut.ee