Humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna emeriitdotsendid | Universitas Tartuensis

Associate Professors emeritus, Faculty of Arts and Humanities

Jakobi 2
51005 Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
Luule Epner Associate Professor emeritus cand (Philology) luule.epner [ät] ut.ee
Heinike Heinsoo Associate Professor emeritus cand (Philology) heinike.heinsoo [ät] ut.ee
Jelisaveta-Kaarina Kostandi Associate Professor emeritus cand (Philology) jelisaveta.kostandi [ät] ut.ee
Enn Veldi Associate Professor emeritus cand (Philology) enn.veldi [ät] ut.ee
Kiira Allikmets Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) kiira.allikmets [ät] ut.ee
Paul Hagu Associate Professor emeritus cand (History) paul.hagu [ät] ut.ee
Svetlana Jevstratova Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) svetlana.jevstratova [ät] ut.ee
Reet Kasik Associate Professor emeritus PhD (Philology) reet.kasik [ät] ut.ee
Valve-Liivi Kingisepp Associate Professor emeritus
Juri Kudrjavtsev Associate Professor emeritus PhD (Russian Language) juri.kudrjavtsev [ät] ut.ee
Ellen Niit Associate Professor emeritus cand (Philology) ellen.niit [ät] ut.ee
Ülle Pärli Associate Professor emeritus cand (Philology) ulle.parli [ät] ut.ee
Anne Parmasto Associate Professor emeritus anne.parmasto [ät] ut.ee
Tiia Pedastsaar Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) 5552 1583
tiia.pedastsaar [ät] ut.ee
Maia Rõigas Associate Professor emeritus cand (Pedagogy) maia.roigas [ät] ut.ee
Peeter Roosimaa Associate Professor emeritus dr. theol. peeter.roosimaa [ät] ut.ee
Tõnu Seilenthal Associate Professor emeritus PhD (Finno-Ugric Languages) tonu.seilenthal [ät] ut.ee
Märt Tänava Associate Professor emeritus cand (History)
Nora Toots Associate Professor emeritus
Vilma Trummal Associate Professor emeritus
Eda Vaigla Associate Professor emeritus cand (Philology)
Jüri Valge Associate Professor emeritus cand (Philology) juri.valge [ät] ut.ee