Äriarendusprogramm kutsub osalema

21. septembril kell 16.00 avab Tartu ülikooli Ideelabor Paabeli õppehoones pidulikult STARTER Advanced edasijõudnud tudengitiimidele mõeldud äriarendusprogrammiga.

TÜ Ideelabori loodud Starter ADVANCED aitab tudengitel toodet või teenust arendada, leida esimesed kliendid ning luua investorsuhteid. Programm koosneb praktilistest töötubadest ja individuaalsest mentorlusest ning lõpeb finaaliga sTARTUp Day ärifestivalil.

Neljapäeval Paabeli õppehoones (Ülikooli 17) toimuv avaüritus on tasuta ja kõigile avatud - oodatud on nii tudengitiimid kui ka need, kes endale partnereid veel otsivad.

Avaürituse kavas on tiimide ettekanded, programmi osalejate väljavalimine ning kõned ettevõtjatelt, samuti on tagatud võimalus suhelda ning olulisi kontakte luua.

Osaleda soovivatel tiimidel tuleks ette valmistada 2-minutiline ettekanne, milles tutvustada lühidalt oma ideed ning meeskonda, mis seni saavutatud ja tehtud, millised on plaanid järgmiseks poolaastaks ning kas ja keda tiim lisaks vajaks. Iga ettekande lõpus tuleb valmis olla ka üheminutiliseks küsimuste vooruks.

Üritus on tasuta, kuid eelregistreerimisega Ideelabori kodulehel. Kodulehelt leiab ka täpsema toimumisinfo.

STARTER Advanced programmi toetab Euroopa Sotsiaalfond.

Lisainfo: Riin Lisett Rei, TÜ ideelabori turundus- ja kommunikatsioonijuht, riin.lisett@gmail.com

Viivika Eljand-Kärp
Tartu ülikooli pressinõunik