Tunnustatud IT-õiguse koolitus on registreerimiseks avatud

Tartu ülikooli IT-õiguse õppekava pälvis Eesti infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni liidu (ITL) aasta idee auhinna. Õppekava baasil on välja töötatud innovaatiline täiendusõppeprogramm, mis on sel aastal registreerimiseks avatud 23. augustini.

Ülikooli õigusteaduskonna täiendusõppeprogramm „IT-õigus“ annab eelneva õigusharidusega spetsialistidele teadmised ja oskused töötamiseks IT-õiguse valdkonnas. Programm on mõeldud ka neile, kes juba töötavad IT-õiguse erialal, ent soovivad saada valdkonna kõige uuematest arengutest tervikpildi.

Õpe koosneb tehnilistest ja õiguslikest õppeainetest (kokku 36 EAP), mida õpetavad Tartu ülikooli õigusteaduskonna ja arvutiteaduse instituudi parimad spetsialistid.
Õppetöö toimub neljapäeval, reedel ja laupäeval 2015/2016 õppeaasta sügis- ja kevadsemestril.

Maksmine toimub ainepunkti hinna alusel. Ühe ainepunkti hind on 60 eurot. Kogu programmi hind 2160 eurot. Kümme parimat kandidaati saavad programmi läbida tasuta.

Juhul kui IT-õiguse täiendusõppe läbimise järel tekib soov IT-õiguse magistriõppekavale õppima asuda, saab kõik täiendusõppe raames sooritatud ained VÕTA-ga üle kanda.

Esimene investeering on juba tehtud.

Rohkem infot: http://oigus.ut.ee/et/it-oigus/it-oigus-taiendusope.

Vaata ka IT-õigust tutvustavat videot

Lisainfo: Helen Eenmaa-Dimitrieva, IT-õiguse programmijuht, e-post: helen.eenmaa@ut.ee.

Virge Tamme
Tartu Ülikooli pressiesindaja